İnşaat Market

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Ana Sayfa Ses Yalıtım Kapıları

Akustik Kapı | Ses Yalıtım Kapıları

Ses Yalıtımlı Kapılar: Akustik Ses yalıtım Kapıları,iç ve dış yüzeyleri akustik ahşap paneller ve akustik kumaş paneller ile kaplı ses geçirmez akustik kapılardır.

Ahşap panel kaplanmış salon duvarlarının giriş çıkış kapıları,düz panel malzemeden yapıldığı zaman ses yansımalarına sebep olur,duyum kalitesini belli bir oranda bozar.Estetik olarak,ahşap akustik panel kaplanmış bir duvarda farklı tiplerde kapı modelleri mimarı açıdan görüntü bozukluğuna sebep olmaktadır. Akustik kapıların salona bakan yüzeyleri akustik seçimine uygun olarak üretilir .Yüzey görünmü mekana orjinallik katmaktadır.

Ahşap akustik panel kapılar yüksek kalite malzemeden üretildiği gibi görüntü , estetik ve akustik yalıtım düzenlemesinede önem verilmiştir.

Akustik Kapı Modelleri
Senapan-1 serenleri 50mm kalınlığında içinde özel ses yutucu şilte kullanılarak , delik işlemli yüzeye sahip kapı modelidir.
Senapan-2 serenleri 50mm kalınlığında içinde özel ses yutucu şilte kullanılarak , dikey derz işlemli yüzeye sahip kapı modelidir.
Senapan-3 serenleri 76mm kalınlığında içinde özel ses yutucu ve ses izolasyonu için şilte kullanılarak,dikey derz işlemli yüzeye sahip kapı md.
Senapan-4 serenleri 64mm kalınlığında içinde özel ses yutucu ve ses izolasyonu için şilte kullanılarak,yatay derz işlemli yüzeye sahip kapı md.
Tüm akustik yüzeyli kapılarımız, ahşap ses yalıtım kapı modellerine uygulanmaktadır. Akustik kapıların Kesit Detayı Aşşagıda Belirtilmiştir.

Ahşap akustik kesit 1 :
Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır.Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir. Kullanım Alanları : Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları , simultane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları,radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları.
Ahşap akustik kesit 2 :
Ahşap ses yalıtım kapısı olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. 64 mm kanat kalınlığı masif serenli, içinde ses kesici özel 3 çeşit şilte kullanılmaktadır.Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir. Kullanım Alanları: Otellerin oda dış kapıları, ses kayıt stüdyoları, çok amaçlı salonların ana kapıları,simultme kapıları.
Ahşap akustik kesit 3 :
Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış,ses geçirmez özelliğe sahiptir.Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli,içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır.Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.Akustik ahşap kaplama yapılan tüm ses yalıtımlı mekanlarda.Ahşap akustik panel kapılar Ses Yalıtım degerleri mekana ve ses akustik düzenlemesine göre özel olarak üretilmektedirler.
Ahşap Panel Akustik Kapıların Desibel Degerleri Ve Özellikleri
Ayrıca Ses Kontol Camlarıda mevcuttur , Akustik Lamine camdan ve çerçeveden imal edilen ,ses geçirmez akustik lamine çok katmanlı camlar.
BAZI CAMLARIN GÜRÜLTÜ YALITIM DEĞERLERİ
4 mm Tek Cam : 28 dB
6 mm Tek Cam : 31 dB
4 / 16 / 4 Isıcam : 29 dB
4 / 16 / 6 ısıcam : 32 dB
4 / 0,76 / 4 gürültü camı : 36 dB
6 / 0,76 / 6 gürültü camı : 39 dB
4 + 16 + ( 4 / 0,76 / 4 ) tek gürültü camlı ısıcam : 37 dB
(4 / 0,76 / 4 ) + 12 + ( 4 / 0,76 / 4 ) iki gürültü camlı ısıcam : 41 dB
(5 / 0,76 /5 ) + 12 + ( 4 / 0,76 / 4 ) iki gürültü camlı ısıcam : 43 dB
(6 / 0,76 /6 ) + 20 + ( 4 / 0,76 / 4 ) iki gürültü camlı ısıcam : 46 dB
Gürültü Camları :İki camın ses emici ve bağlayıcı özellikli PVB ile ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilen Akustik lamine camlardır.
Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz:0506 148 20 34